Het team

Margriet Schöls

Intern begeleider

margriet.schols@kansenkleur.nl

Annet Westerdijk

Leerkracht unit 1 (gr 3-4-5)
MR-lid

annet.westerdijk@kansenkleur.nl

Esther van Nuland

Leerkracht unit 2 (gr 6-7-8)
sportcoördinator/Intern Contactpersoon

Esther.van.Nuland@kansenkleur.nl

Anja van den Berg

Leerkracht unit 1 (gr 1-2)

anja.vanden.berg@kansenkleur.nl

Tanja Hofmans

Leerkracht unit 2 (gr 6-7-8)
Taalcoördinator/ MR lid (voorzitter)

Tanja.hofmans@kansenkleur.nl

Marijke de Leeuw

Leerkracht unit 2 (gr 6-7-8)
Coördinator unitonderwijs

Marijke.de.Leeuw@kansenkleur.nl

Nicole Hubbers

Leerkracht unit 1 (gr 3-4-5)

nicole.hubbers@kansenkleur.nl

Carolien Gerritsen

Muziekdocent

Filou van de Pol

Student Onderwijsassistent

Maaike Eerdhuijsen

Student Pabo

Roy Reichgelt

Student Pabo

Werkdagen

Eva Janssen (waarnemend directeur) op maandag, dinsdag en donderdag.
Margriet Schöls (Intern begeleider) maandag t/m donderdag.

Formatie Units:

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Anja x x x x x
Annet x x  x
Nicole x x x
Esther x x x x
Marijke x x x
Tanja x (om de week) x x

Op woensdag biedt juf Margriet extra ondersteuning aan leerlingen.
Op de dinsdag en donderdag afwisselend is juf Margriet in basisgroepen ter ondersteuning.