Het team

Basisschool de Wingerd - logo

Marie-Louise Benda
Directeur
directie-wingerd@kansenkleur.nl

Frank Klompenhouwer
Leerkracht cluster bovenbouw
frank.klompenhouwer@kansenkleur.nl

Basisschool de Wingerd - logo

Anja van den Berg
Leerkracht cluster onderbouw
anja.vanden.berg@kansenkleur.nl

Ingrid van der Donk
Leerkracht cluster onderbouw
ICC coördinator
ingrid.vander.donk@kansenkleur.nl

Ester Jacobs
Administratief medewerkster

Annet Westerdijk
Leerkracht cluster onderbouw
Intern Contactpersoon / MR-lid
annet.westerdijk@kansenkleur.nl

Esther van Nuland
Leerkracht cluster bovenbouw
sportcoördinator
Esther.van.Nuland@kansenkleur.nl

 

Basisschool de Wingerd - logo

Nathaly Hobert
Leerkracht cluster bovenbouw
Nathaly.hobert@kansenkleur.nl

Erica Perlo
Leerkracht cluster onderbouw
erica.perlo@kansenkleur.nl

Tanja Hofmans
Leerkracht cluster bovenbouw
Taalcoördinator/Coördinator HB/ MR-OR lid
Tanja.hofmans@kansenkleur.nl

Monique de Jager
Leerkracht cluster bovenbouw
rekencoördinator
Monique.de.jager@kansenkleur.nl

Werkdagen

Marie-Louise Benda (directeur) op wisselende dagen

Eva Janssen (locatieleider) op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Ester Jacobs (administratief medewerkster) op maandag.

Onderbouwcluster

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Anja x x x x x
Erica x x (x) (x)
Ingrid x x (x) (x)
Annet x x

(x) de ene week is juf Ingrid er op woensdag en donderdag en de andere week juf Erica.

 

Bovenbouwcluster

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Esther x x x x
Nathaly x x
Tanja x x x
Monique x x x
Frank x x x x x