Het team

Marie-Louise Benda

Directeur

wingerd.directie@kansenkleur.nl

Margriet Schöls

Intern begeleider

margriet.schols@kansenkleur.nl

Ester Jacobs

Administratief medewerkster

Werkdag: maandag

wingerd.administratie@kansenkleur.nl

Annet Westerdijk

Leerkracht cluster onderbouw
MR-lid

annet.westerdijk@kansenkleur.nl

Esther van Nuland

Leerkracht cluster bovenbouw
sportcoördinator/Intern Contactpersoon

Esther.van.Nuland@kansenkleur.nl

Joren Mellon

Leerkracht cluster bovenbouw
ICT-coördinator

Joren.mellon@kansenkleur.nl

Anja van den Berg

Leerkracht cluster onderbouw

anja.vanden.berg@kansenkleur.nl

Tanja Hofmans

Leerkracht cluster bovenbouw
Taalcoördinator/Coördinator HB/ MR-OR lid

Tanja.hofmans@kansenkleur.nl

Monique de Jager

Leerkracht cluster bovenbouw
Rekencoördinator

Monique.de.jager@kansenkleur.nl

Marijke de Leeuw

Leerkracht cluster bovenbouw
Coördinator clusteronderwijs

Marijke.de.Leeuw@kansenkleur.nl

Carolien Gerritsen

Muziekdocent

Sandra Reijnen

Onderwijsassistent

sandra.reijnen@kansenkleur.nl

Irna Habing

Conciërge

Woensdag

irna.habing@kansenkleur.nl

Nienke van Perlo

Student Pabo

Margot Peters

Student Pabo

Werkdagen

Marie-Louise Benda (directeur) woensdag
Eva Janssen (locatieleider) op maandag, woensdag, donderdag halve dag en vrijdag.
Margriet Schöls (Intern begeleider) maandag en vrijdag afwisselend, dinsdag, woensdag en donderdag.
Ester Jacobs (administratief medewerkster) maandag.
Irna Habing (Conciërge) woensdag

 

cluster 1

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Anja x x x x x
Annet x x
Esther x x x x
Marijke x x x
Sandra x

 

 

cluster 2

Maandag  Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Joren x x x
Monique x x x
Tanja x x x x
Sandra x x (om de week)