Het team

Carlina van den Heuvel

Directeur

wingerd.directie@kansenkleur.nl

Margriet Schöls

Intern begeleider

margriet.schols@kansenkleur.nl

Annet Westerdijk

Leerkracht unit 1 (gr 3-4-5)
MR-lid

annet.westerdijk@kansenkleur.nl

Esther van Nuland

Leerkracht unit 2 (gr 6-7-8)
sportcoördinator/Intern Contactpersoon

Esther.van.Nuland@kansenkleur.nl

Anja van den Berg

Leerkracht unit 1 (gr 1-2)

anja.vanden.berg@kansenkleur.nl

Tanja Hofmans

Leerkracht unit 2 (gr 6-7-8)
Taalcoördinator/ MR lid (voorzitter)

Tanja.hofmans@kansenkleur.nl

Marijke de Leeuw

Leerkracht unit 2 (gr 6-7-8)
Coördinator unitonderwijs

Marijke.de.Leeuw@kansenkleur.nl

Nicole Hubbers

Leerkracht unit 1 (gr 3-4-5)

nicole.hubbers@kansenkleur.nl

Carolien Gerritsen

Muziekdocent

Lena Kunst

Student Pabo

Filou van de Pol

Student Onderwijsassistent

Werkdagen

Carlina van den Heuvel (directeur)
Eva Janssen (locatieleider) op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
Margriet Schöls (Intern begeleider) maandag t/m donderdag.

Formatie Units:

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Anja x x x x x
Annet x (om de week) x  x
Nicole x x x
Esther x x x x
Marijke x x x
Tanja x x x

Op de maandag, dinsdag en woensdag is Margriet in de ochtend in de units voor extra ondersteuning.
Op de dinsdag en vrijdag om de week is Eva in de units ter ondersteuning.