Het team

Marie-Louise Benda

Directeur

directie-wingerd@kansenkleur.nl

Margriet Schöls

Intern begeleider

Ingrid van der Donk

Leerkracht cluster onderbouw
ICC coördinator

ingrid.vander.donk@kansenkleur.nl

Ester Jacobs

Administratief medewerkster

Annet Westerdijk

Leerkracht cluster onderbouw
Intern Contactpersoon / MR-lid

annet.westerdijk@kansenkleur.nl

Esther van Nuland

Leerkracht cluster bovenbouw
sportcoördinator

Esther.van.Nuland@kansenkleur.nl

Nathaly Hobert

Leerkracht cluster bovenbouw

Nathaly.hobert@kansenkleur.nl

Anja van den Berg

Leerkracht cluster onderbouw

anja.vanden.berg@kansenkleur.nl

Erica Perlo

Leerkracht cluster onderbouw

erica.perlo@kansenkleur.nl

Tanja Hofmans

Leerkracht cluster bovenbouw
Taalcoördinator/Coördinator HB/ MR-OR lid

Tanja.hofmans@kansenkleur.nl

Monique de Jager

Leerkracht cluster bovenbouw
rekencoördinator

Monique.de.jager@kansenkleur.nl

Marijke de Leeuw

Leerkracht cluster bovenbouw

Marijke.de.Leeuw@kansenkleur.nl

Carolien Gerritsen

Muziekdocent

Werkdagen

Marie-Louise Benda (directeur) op wisselende dagen

Eva Janssen (locatieleider) op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Margriet Schöls (Intern begeleider) vrijdag tot 1 november, daarna maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Ester Jacobs (administratief medewerkster) op maandag en donderdag.

 

Onderbouwcluster

 

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Anja x x x x x
Erica x x (x) (x)
Ingrid x x (x) (x)
Annet x x

(x) de ene week is juf Ingrid er op woensdag en donderdag en de andere week juf Erica.

 

Bovenbouwcluster

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Esther x x x x
Marijke x x x
Tanja x x x
Monique x x x x
Joren x x x