Het team

Marie-Louise Benda

Directeur

wingerd.directie@kansenkleur.nl

Margriet Schöls

Intern begeleider

margriet.schols@kansenkleur.nl

Annet Westerdijk

Leerkracht cluster onderbouw
MR-lid

annet.westerdijk@kansenkleur.nl

Esther van Nuland

Leerkracht cluster bovenbouw
sportcoördinator/Intern Contactpersoon

Esther.van.Nuland@kansenkleur.nl

Anja van den Berg

Leerkracht cluster onderbouw

anja.vanden.berg@kansenkleur.nl

Tanja Hofmans

Leerkracht cluster bovenbouw
Taalcoördinator/Coördinator HB/ MR-OR lid

Tanja.hofmans@kansenkleur.nl

Marijke de Leeuw

Leerkracht cluster bovenbouw
Coördinator clusteronderwijs

Marijke.de.Leeuw@kansenkleur.nl

Carolien Gerritsen

Muziekdocent

Sandra Reijnen

Onderwijsassistent

sandra.reijnen@kansenkleur.nl

Peter Hendiks

Conciërge

Werkdag; dinsdag

Nienke van Perlo

Student Pabo

Margot Peters

Student Pabo

Werkdagen

Marie-Louise Benda (directeur) woensdag
Eva Janssen (locatieleider) op maandag, woensdag, donderdag halve dag en vrijdag.
Margriet Schöls (Intern begeleider) maandag en vrijdag afwisselend, dinsdag, woensdag en donderdag.
Peter Hendriks (Conciërge) dinsdag.

 

cluster 1

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Anja x x x x x
Annet x x
Eva x
Margriet tot 12.00 uur tot 12.00 uur
Marijke x x x
Sandra x x

 

 

 

cluster 2

Maandag  Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Esther x x x x x
Tanja x x x x x