Het team

Marie-Louise Benda

Directeur

wingerd.directie@kansenkleur.nl

Margriet Schöls

Intern begeleider

margriet.schols@kansenkleur.nl

Ingrid van der Donk

Leerkracht cluster onderbouw
ICC coördinator

ingrid.vander.donk@kansenkleur.nl

Ester Jacobs

Administratief medewerkster

wingerd.administratie@kansenkleur.nl

Annet Westerdijk

Leerkracht cluster onderbouw
Intern Contactpersoon / MR-lid

annet.westerdijk@kansenkleur.nl

Esther van Nuland

Leerkracht cluster bovenbouw
sportcoördinator

Esther.van.Nuland@kansenkleur.nl

Joren Mellon

Leerkracht cluster bovenbouw

Joren.mellon@kansenkleur.nl

Anja van den Berg

Leerkracht cluster onderbouw

anja.vanden.berg@kansenkleur.nl

Erica Perlo

Leerkracht cluster onderbouw

erica.perlo@kansenkleur.nl

Tanja Hofmans

Leerkracht cluster bovenbouw
Taalcoördinator/Coördinator HB/ MR-OR lid

Tanja.hofmans@kansenkleur.nl

Monique de Jager

Leerkracht cluster bovenbouw
rekencoördinator

Monique.de.jager@kansenkleur.nl

Marijke de Leeuw

Leerkracht cluster bovenbouw

Marijke.de.Leeuw@kansenkleur.nl

Carolien Gerritsen

Muziekdocent

Sandra Reijnen

Onderwijsassistent

sandra.reijnen@kansenkleur.nl

Irna Habing

Conciërge

irna.abing@kansenkleur.nl

Werkdagen

Marie-Louise Benda (directeur) op wisselende dagen

Eva Janssen (locatieleider) op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Margriet Schöls (Intern begeleider) maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Ester Jacobs (administratief medewerkster) op maandag.

Irna Habing (Conciërge) maandagmiddag en donderdagochtend

 

Onderbouwcluster

 

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Anja x x x x x
Erica x x (x) (x)
Ingrid x x (x) (x)
Annet x x

(x) de ene week is juf Ingrid er op woensdag en donderdag en de andere week juf Erica.

 

Bovenbouwcluster

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Esther x x x x
Marijke x x x
Sandra x x
Tanja x x x
Monique x x x x
Joren x x x